KLUBUNK 2013.ÉVI PROGRAMJA

KLUBUNK 2013. ÉVI PROGRAMJA

- VÁLTOZÁS LEHETSÉGES-

FEBRUÁR 23. Szo Kocsonyafesztivál, sörkóstoló                                   Miskolc

ÁPRILIS  13.Szo Tavaszi nemzetközi találkozó,                              Dreher Budapest
International Spring Meeting, Dreher Brewery

JÚLIUS 6.-7. Szo-V Soltvadkerti  főzde látogatása                              Soltvadkert

SZEPTEMBER 13.-14.Szo-V 20 éves a Rotburger-ünnepség      PilisSÖRÖSvár                                                                                                                                                        OKTÓBER 4.-6.P-V Martin, Sörcikkgyűjtő Világtalálkozó             Martin/SLO

NOVEMBER 16.Szo Őszi nemzetközi találkozó,                               Dreher  Budapest
International Autumn Meeting, Dreher Brewery

DECEMBER .14.Szo Kiállítás, találkozó és sörfeszt a Bercsényi Szakoskolában                                                                                                                                    Budapest

ITT és MOST VÁRJUK A HOZZÁSZÓLÁST!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>